Już w dniach 6-7 kwietnia widzimy się w Poznaniu na XIV Kongresie ICV POLSKA (CIA 2020). To jedno z największych wydarzeń dla finansistów, controllerów i menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem Kongresu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firma Akademia Controllingu Sp. z o.o.

Eksperci i światowej sławy autorytety

XIV Kongres ICV POLSKA skupiony będzie wokół tematu:

Controlling and finance business partners – kompetencje ery digitalizacji

ICV POLSKA gwarantuje wysoki poziom merytoryczny i udział wielu liderów branżowych, którzy w swoich wystąpieniach dzielą się bogatą wiedzą praktyczną oraz inspirującym doświadczeniem. W trakcie kongresu wystąpią przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz polskich i zagranicznych firm (VOX Capital Group, AMICA, Santander, International Group of Controlling, NTT Romania, WHU, PKP Energetyka, KKS Lech Poznań, Volkswagen i wielu innych).

Tegoroczną edycję uświetni obecność Wiceprezes Zarządu IGC – dr Rita Niedermayr, a o przyszłości controllingu wypowie się członek rady nadzorczej ICV Global prof. dr Utz Schäffer.

Co więcej, to będzie pierwsza okazja w Polsce, by wysłuchać prelekcji o wdrożeniu najnowszej wersji SAP S\4 HANA, która już niedługo całkowicie zastąpi starsze wersje SAP-a.

sprawdź program kongresu >>

Fot. https://bit.ly/2RJBCos

Najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne dla finansistów i controllerów

Ponad 250 uczestników kongresu będzie miało okazję wysłuchać praktycznych wystąpień dotyczących controllingu i finansów z obszarów: controlling and management, business partnering, teamwork and leadership, competence models, future of work, competences in controlling, Artificial Intelligence, machine learning, advanced analytics, Business Intelligence (BI), Robotic Process Automation (RPA).

Na XIV Kongres ICV Polska (CIA 2020) zaproszono również najlepszych studentów z obszaru controllingu i finansów. ICV wierzy, że controlling to zawód z przyszłością i od samego początku warto dbać o rozwój ścieżki kariery zawodowej. To właśnie dlatego najlepszym studentom dano możliwość wystapienia podczas jednej z sesji tematycznych – ICV Young Controllers Barcamp.

Zarejestruj się i skorzystaj z niższej ceny >>

Networking i praktyczna wymiana doświadczeń

Ogromną wartością kongresów ICV jest również możliwość budowania sieci kontaktów oraz integracja uczestników. Podczas wieczornej imprezy integracyjnej organizator zapewnia atrakcje oraz możliwość nieformalnej wymiany doświadczeń. Przyjdź na XIV Kongres ICV POLSKA i poznaj profesjonalistów z różnych branż, poziomów hierarchii i stanowisk. Otwórz się na globalną wymianę doświadczeń. Zarejestruj się na stronie Kongresu: controllingintelligenceadventure.pl/

Fot. https://bit.ly/2RJBCos

Źródło: Finanse i Controlling nr 67/2020

Zobacz również

Tekst otwarty nr 2/2020

Kto może skorzystać z prawa do błędu

Od 1 stycznia 2020 r., zgodnie z nowymi regulacjami, do polskiego systemu prawnego wprowadzona została instytucja „prawa do popełnienia błędu”.

Czytaj więcej
Tekst otwarty nr 2/2020

PSA dopiero w marcu 2021 r.

Regulacje dotyczące prostej spółki akcyjnej wejdą w życie dopiero 1 marca 2021 r. Tym samym wejście tych przepisów zostanie przesunięte o rok.

Czytaj więcej
Tekst otwarty nr 2/2020

Opłaty za nadzór firm audytorskich

Z art. 55 ust. 1 i 2 ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym wynika, że firma audytorska jest obowiązana wnieść opłatę z tytułu nadzoru. W związku ze zmianami w tej ustawie zaistniała konieczność wydania nowego rozporządzenia, określającego sposób wyliczenia tych opłat, sposób i terminy ich wpłaty wraz z ustaleniem wzoru rocznego rozliczenia opłat. Rozporządzenie w tej sprawie obowiązuje od 29 listopada 2019 r.

Czytaj więcej

Numer bieżący

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama